Ferie zimowe 2021 w Warszawie

Sprawdź naszą listę noclegów, które nadają się na Ferie zimowe 2021 w Warszawie. Już nie musisz zastanawiać się, jak zaplanować zimowisko czy gdzie wyjechać na narty.

Warszawa 5 ofert

od
110
/usługę

Hotel Fotex

Warszawa zobacz na mapie
OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH NA ROK 2019 r. NOCLEGI (w dniach poniedziałek – piątek): § 1 nocleg w pokojach 1-, 2-, 3-, 4-osobowych - 70 zł/os. § 2 noclegi w pokojach 1-, 2-, 3-, 4-osobowych - 65 zł/os. § 3 noclegi w pokojach 1-, 2-, 3-
od
50
/usługę

OK Noclegi

Warszawa zobacz na mapie
Zapraszamy do skorzystania z oferty.   Cena jest uzależniona od wielu czynników, tak więc w razie pytań proszę dzwonić napewno się dogadamy.
od
179
/usługę

NOCLEG W CENTRUM WARSZAWY - HOSAPARTMENTS.

Warszawa zobacz na mapie
Jeśli planujesz odwiedzić Warszawę w okresie ferii zimowych to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
od
110
/usługę

Hostel Kulczyńskiego 2

Warszawa zobacz na mapie
Nasz hostel położony jest w bliskiej okolicy stacji metra Imielin (ok 5 minut spacerem) na warszawskim Ursynowie. Dojazd do Centrum zajmuje ok 15 minut.  Pokój z dostępem do wi-fi, wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, pościel a t
od
40
/usługę

NWW Noclegi w Warszawie

Warszawa zobacz na mapie
Na hasło 'ferie-nocowanie.pl' rabat dla wszysrkich rodzin z dziećmi przyjeżdżających na ferie do Stolicy. Aby uzyskać rabat należy dokonać rezerwacji na stronie www.nww.com.pl a następnie napisać maila z hasłem rabatowym.
Noclegi w Warszawie