Ferie zimowe 2020 w Grybowie

Sprawdź naszą listę noclegów, które nadają się na Ferie zimowe 2020 w Grybowie. Już nie musisz zastanawiać się, jak zaplanować zimowisko czy gdzie wyjechać na narty.

Grybów 5 ofert

Dwojakówka
od 250PLN /noc

Dwojakówka

Zapraszamy do spędzenia ferii w naszym domku. Piękna i spokojna okolica,domek z kominkiem i ogrodzeniem. Góry pokryte śniegiem dają dużowrażeń. Niedaleko wyciągi Smerekowiec, Krynica Zdrój, Magura Małastów.Wiele tras do narciarstwa biegowego. cena od 50 za osobę.
Orlik
od 35PLN /noc

Orlik

Uście Gorlickie zobacz na mapie
pokoje 2-, 3-, 4- i 5-osobowe z łazienkami i TVcena - 35 zł/osoba/doba - przy pobycie minimum 4 dobycena - 40 zł/osoba/doba - przy pobycie 1-3 doby
Agroturystyka Pod Złotą Wiechą
od 60PLN /noc

Brak opinii

Agroturystyka Pod Złotą Wiechą

Zapraszamy do naszej agroturystyki Pod Złotą Wiechą, znajdującej się w Uściu Gorlickim -Oderne 123. Znajdujemy się w pięknej miejscowości Beskidu Niskiego, która od lat przyciąga do siebie rzesze turystów. Piękno gór, cisza i spokój, wspaniały i górski klimat sprzyjający pieszym górskim wędrówkom, liczne atrakcje w miejscowości i okolicach to...
Oko na Lackową
od 245PLN /noc

Brak opinii

Oko na Lackową

Uście Gorlickie zobacz na mapie
Górska chata do wynajęcia dla całej rodziny!Z dala od zgiełku, ale tylko 15 km do wyciągów na Słotwinach i w Tyliczu, a 20 km na Jaworzynę Krynicką. Prawdziwy raj dla narciarzy biegowych. W narty wpinamy się już przed domem i cały Beskid Niski nasz :)Dla tych, którzy zdecydują się wynająć nasz dom na tydzień, oferujemy 10% zniżki.
Ośrodek Wypoczynkowy Relax
od 60PLN /noc

Ośrodek Wypoczynkowy Relax

Cena od 300 do 400 złotych za dobę za całość.