• Ferie zimowe 2016
article

A A

Terminy ferii zimowych 2015 - podkarpackie

ferie zimowe podkarpacie,  kiedy są ferie zimowe,  ferie zimowe podkarpackie,  kiedy zaczynają się ferie zimowe,  plan ferii zimowych,  kalendarz ferii zimowych,  od kiedy ferie zimowe,  ferie zimowe na podkarpaciu

Województwo podkarpackie należy do grupy, która w tym roku jako trzecia rozpoczyna ferie zimowe. Uczniowie z Podkarpacia zaczną cieszyć się urokami zimy na początku lutego!

Ferie zimowe w województwie podkarpackim będą trwać od 2 do 15 lutego 2015 roku. W tym samym czasie wypoczywać będą jeszcze uczniowie z Lubelszczyzny, Łódzkiego, Pomorza i Śląska.

Wybierasz się podczas ferii w któryś z tych regionów? Już teraz sprawdź noclegi zimą, wejdź:
Noclegi podczas ferii zimowych na Lubelszczyźnie
Noclegi podczas ferii zimowych w Łódzkiem
Noclegi podczas ferii zimowych na Pomorzu
Noclegi podczas ferii zimowych na Śląsku

W województwie podkarpackim nie brakuje ciekawych miejsc, które można odwiedzić podczas zbliżających się ferii zimowych. Co najważniejsze, dzięki temu, że w regionie wznoszą się Bieszczady, nie trzeba jechać daleko aby pojeździć na nartach!

Chcesz wyjechać podczas ferii w Bieszczady? Sprawdź oferty noclegowe w regionie, wejdź: Noclegi podczas ferii zimowych w Bieszczadach

Jednym z miejsc idealnych na szusowanie są okolice Jeziora Solińskiego. W miejscowości Polańczyk panują świetne warunki do jazdy na nartach. Narciarze mogą korzystać z kilku wyciągów orczykowych o długości około 300 metrów. Stoki znajdują się na górze Herb i są własnością Ośrodka Wypoczynkowego Dedal. Wytyczone tu trasy należą do dość prostych, dlatego Polańczyk jest szczególnie polecany rodzinom z dziećmi i początkującym narciarzom. Dobra infrastruktura, obejmująca punkty gastronomiczne oraz wypożyczalnie sprzętu, sprawia, że naprawdę dobrze się tu wypoczywa.

Chcesz spędzić trochę czasu w Polańczyku? Poznaj oferty noclegowe obiektów o różnych kategoriach i wybierz najlepszą dla siebie, zobacz:
Agroturystyka w Polańczyku
Domki w Polańczyku
Hotele w Polańczyku
Kwatery i pokoje w Polańczyku
Pensjonaty w Polańczyku

Polańczyk to również znane bieszczadzkie uzdrowisko, wyróżniające się specyficznym mikroklimatem. Podczas ferii zimowych można skorzystać tu z leczniczych kąpieli lub odwiedzić znajdujące się na terenach należących do sanatoriów pijalnie wód mineralnych. Lecznicze wody czerpane są ze zdrojów „Polańczanka” oraz „Solinianka”.

Zimą warto przyjechać także do Ustrzyk Dolnych, gdzie można pojeździć na nartach. Na wielbicieli białego szaleństwa czekają stacje Gromadzyń oraz Lawrota, które są naśnieżane, ratrakowane, a po zachodzie słońca także oświetlane. Narciarze mogą korzystać z infrastruktury znajdującej się przy stoku - szkółki narciarskiej, wypożyczalni sprzętu i serwisu. O bezpieczeństwo wypoczywających tu osób dbają ratownicy GOPR.

Przed przyjazdem sprawdź oferty obiektów, które znadjują się w Ustrzykach, zobacz:
Agroturystyka w Ustrzykach Dolnych
Domki w Ustrzykach Dolnych

Hotele w Ustrzykach Dolnych
Kwatery i pokoje w Ustrzykach Dolnych
Pensjonaty w Ustrzykach Dolnych

Ustrzyki Dolne warto wybrać również ze względu na to, iż właśnie tu, na stacji Lawrota, znajduje się największy w Bieszczadach krzesełkowy wyciąg narciarski. Jego długość liczy sobie 1300 metrów! Oprócz niego, narciarze mogą korzystać także z wyciągu orczykowego o długości 1250 metrów. Trasy te są przeznaczone dla bardziej doświadczonych narciarzy i snowboardzistów. Początkujący mogą pojeździć na stoku liczącym sobie około 300 metrów.

avatar

akceptuję regulamin

Dodaj obiekt noclegowy

Oferty specjalne Polska

obraz
Wielkanoc 2015 Wielkanoc 2015. Święta wielkanocne. Termin świąt wielkanocnych 5...
obraz
Weekend majowy 2015 Długi weekend majowy. Weekend majowy 2015.
obraz
Komunia Święta Oferty na Komunię Świętą. Pierwsza Komunia Święta.
obraz
Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015 Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015.
obraz
Lato, Wakacje 2015 Wakacje 2015, Lato 2015, Wakacje nad morzem, wakacje w górach....

Aktualne imprezy

Terminy ferii zimowych 2015 Ferie zimowe to jeden z  najbardziej wyczekiwanych przez uczniów...
Terminy ferii zimowych 2015 - opolskie Województwo opolskie rozpocznie ferie zimowe już w styczniu. Oznacza...
Terminy ferii zimowych 2015 - lubelskie W województwie lubelskim termin ferii zimowych przypada na pierwszą...
Terminy ferii zimowych 2015 - zachodniopomorskie Zima nad morzem jest wyjątkowa - nie ma piękniejszego widoku niż Bałtyk...